proznosc

Wpisy

 • piątek, 22 sierpnia 2008
  • Charles Worthington Results

   Mamy tutaj na zgniłym zachodzie kilka marek kosmetycznych, które jeszcze do PL nie dotarły. Pewnie dlatego, że nie należą do międzynarodowych koncernów, radośnie unifikujacych rynki zbytu od Boliwii do Istanbułu.

   Jedną z godnych polecenia i zamówienia u rodziny czy znajomych przebywających za żelazną kurtyną jest Charles Worthington Results. Sprzedawana jedynie w 10 krajach, w Anglii dumnie dierży tutuł bestsellera w kategorii Designer Haircare Brand.  Czego można się spodziewać po Results? Jakości, z której słynie Worthington, jeden z najgłośniejszych brytyjskich fryzjerów. Jego postać zaciekawiła mnie z dwóch powodów: zanim sięgnął po nożyczki, był architektem, co na dobrą sprawę nie jest bardzo odległym zajęciem, bo obydwa zawody opierają się na kreowaniu brył w trójwymiarowej przestrzeni; po drugie, ma absoultnie doskonały dom, idealne połączenie starego z nowym:

   worthington

    

   Dwa testowane produkty Results zachwyciły mnie tym, że robiły dokładnie to, co obiecywały, czyli odżywaiły i zmiękczały włosy, jednocześnie wcale ich nie obciążając. Szczególnie polecam Mineral Hair Spa Rescue Treatment for nourished, revitalised hair. Wiem, że nikt normalny nie zapamięta tej nazwy, śpieszę więc usiślić, chodzi o odżywkę w zielonej tubie (są takie tylko dwie czy trzy w całej kolekcji, zależnie od zaopatrzenia sklepów). Może nie jest to rescue treatment, jak chce producent, umieszczając ją w osobnej kategorii "intensives", nie odżywek; ale właśnie lepsza odżywka. Jak zwał, tak zwał, w każdym razie, działa świetnie. Nie wiem, czy to owe minerały morskie, czy algi, czy miliony klientek testujących produkty w salonach (swoją drogą, idealna kombinacja: produkcja szamponów i dostęp do największej grupy kobiet testujących ich wyniki), i prawdę mówiąc, wiedzieć nie chcę.

   results worthington

   Niestety, dla mnie Worthington zakończył się na drugim opakowaniu. Króliczek dostał jednego z silniejszych ataków alergii. Cokolwiek, poza składnikami pielęgnującymi, pakują do składu, nie jest królikoprzyjazne.  

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   joannea
   Czas publikacji:
   piątek, 22 sierpnia 2008 13:51

Wyszukiwarka

Tagi

Kanał informacyjny

Książka skarg i zażaleń: proznosc@gmail.com